Клінінг у Івано-Франківську та області

Хімчистка
   Меблі та ковролін важливі елементи інтер'єру. Без них не обходиться жодна оселя. Вони додають затишку та комфорту кожному помешканцю. Та що робити, коли меблі і ковролін забруднилися і втратили свій привабливий вигляд. Вони можуть містити, крім пилу та бруду, бактерії, цвіль, кліщі та неприємно пахнути.Найкращий вихід – хімчистка меблів та ковроліну від клінінгової компанії CleanZone
   Щоб тримати килим та меблі у хорошому стані протягом багатьох років, не забувайте про періодичну хімчистку. Фахівці рекомендують чистити ковролін та меблі кожні 12- 18 місяців. Але якщо ваш ковролін світлих пастельних тонів і діти або домашні тварини часто грають на ньому, ретельне чищення необхідне не менш як двічі на рік.
   Наша компанія швидко та якісно почистить ваші меблі чи ковролін і справиться із будь-якими, навіть застарілими забрудненнями. Ми надаємо послугу хімчистки меблів та ковроліну з виїздом додому, офісу чи на інший об’єкт замовника. Професійний досвід спеціалістів і тільки сертифіковані засоби для чищення позбавлять вас необхідності зайвий раз витрачати гроші на нові речі. 
   Послуга хімчистки меблів і ковроліну від компанії CleanZone це якість та безпека.  Ми подбаємо про ваш затишок і комфорт.